fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Wspominaliśmy wcześniej, że ścieżka dźwiękowa do ekranizacji “Króla Lwa” pojawi się już niedługo, a dzisiaj możemy ogłosić, że w końcu jest!

Dziewiątego lipca odbyła się światowa premiera uwielbianego przez wielu klasyka Disneya, którą mogliśmy oglądać na żywo na kanale Walt Disney Studios. Czerwony dywan zabłyszczał gwiazdami biorącymi udział w filmie!Album zawiera 19 utworów, w tym wiele znanych z oryginalnej bajki. Rozpoczyna go oczywiście “Circle of Life”. W “Królu Lwie” usłyszymy też między innymi “I Just Can’t Wait to Be King” z JD McCrary’m oraz Shahadi Wright Joseph, którzy podkładają głosy młodych Simby i Nali. Nie zabraknie “Hakuny Mataty”, którą śpiewają aktorzy Billy Eichner (Timon) i Seth Rogen (Pumba). “Can You Feel the Love Tonight” w ich wykonaniu razem z Beyonce oraz Donaldem Gloverem chwyta za serce!Oprócz powyższych kawałków na oficjalnym krążku znalazły się również: “Life’s Not Fair”, “Rafiki’s Fireflies”, “Elephant Graveyard”, “Be Prepared”, “Stampede”, “Scar Takes the Throne”, “Simba Is Alive!”, “The Lion Sleeps Tonight”, “Reflections of Mufasa”, “Spirit”, “Battle for Pride Rock”, “Remember”, “Never Too Late”, “He Lives in You” i “Mbube”. Wiele z nich skomponował Hans Zimmer!Piosenka “Can You Feel the Love Tonight”, czyli “Miłość rośnie wokół nas” została nagrodzona Oscarem. Który utwór jest waszym ulubionym? Poniżej zostawiamy link do albumu. Przesłuchajcie go koniecznie!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X