fbpx


K-popowy girlsband Red Velvet wypuścił “Sappy”, swój drugi oryginalny japoński singiel. Towarzyszy mu bardzo kolorowy i zabawny teledysk. W zeszłym roku zespół nagrał m.in. piosenkę “Kiss and Make Up” z Dua Lipą.

“Sappy” to Red Velvet w najlepszym wydaniu, a dziewczyny odbijają się w nim po gładkim, elektro-popowym utworze. Usłyszeć możecie wahania pomiędzy hałaśliwymi pieśniami chóru i melodyjnymi wersetami, które eksplodują mocnym mocnymi wokalami członkiń zespołu. Cała piosenka jest zgryźliwa tak samo, jak soczysty i zabawny może być sposób na rozpoczęcie 2019 roku.  

Lirycznie piosenka opowiada o Red Velvet, który mówi “Sappy” (słodkiemu) chłopcu, aby wybrał między dwoma romantycznymi zainteresowaniami, i że to nie jest gra. Choć teledysk nie odzwierciedla podjętej decyzji, jest to zabawny czas, gdy pięć członkiń Red Velvet wchodzi w interakcje z różnymi zestawami, które inspiracje czerpały z gier wideo. Cały ten czas spędzają bawiąc się pianą i myciem samochodów, podczas gdy Irene gromadzi w sumie różne rodzaje miłości. Dzięki barwnej, industrialnej oprawie i dużej energii objawiającej się w szybkiej choreografii, jest to trochę powrót grupy do “Dumb Dumb”, ale z odrobiną ostrzejszego, bardziej dojrzałego grania.

“Sappy” to pierwszy singiel Red Velvet z 2019 roku i ich drugi oryginalny japoński singiel ogólny. Dziewczyny wydały “#CookieJar” w czerwcu zeszłego roku.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X