fbpx


Sam Smith rzucił trochę światła na swoją ostatnią operację oka, dzieląc się zdjęciem następstwa w połączeniu z genialnym podpisem: “Stye with me” co jest grą słów i nawiązuje do jego piosenki z 2014 roku “Stay With Me”.

Źródło: Instagram / Sam Smith

Na zdjęciu Smith pokazał jego zabandażowane lewe oko, które przykrył czarną opaską. Podobno jego stan cały czas się pogarszał i artysta nie mógł dłużej zwlekać z operacją.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Stye with me

Post udostępniony przez Sam Smith (@samsmith)

Informował też swoich fanów na Instagramie o tym, co dokładnie ma się wydarzyć. “Więc. Rozumiem, że operuje się w 20 minut – powiedział – boję się, a także jestem bardzo podekscytowany, że mogę nosić tę piracką opaskę” – powiedział Smith trzymając opaskę na oku. Potem zażartował: “Jestem bardzo dramatyczny. To tylko 15-minutowa operacja lol.

Być może teraz, gdy oko brytyjczyka jest naprawione, może w pełni cieszyć się wydaniem jego najnowszego singla “Dancing with a Stranger” z udziałem Normani.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X