fbpx


Nasza ulubiona czarownica powraca, i to w wielkim stylu!

W nowym trailerze “Chilling adventures of Sabrina” pokazanym przez Netflix nasza nastoletnia czarownica zdecydowanie idzie w kierunku wizerunku pokazanego pod koniec pierwszego sezonu. Platynowe włosy ułożone w sposób, który bardziej przystoi czarownicy, niż śmiertelniczce, a do tego doskonałe stylizacje – w sezonie drugim Sabrina zdecydowanie będzie miała charakterek!

Fot. Screen z traileru 2 sezonu Chilling Adentures of Sabrina

Widzimy tutaj również ciekawe rozwinięcie tematyki związków – Harvey Kinkle już nie jest numerem jeden! Nickowi w końcu udało się oczarować Sabrinę. Jest trochę całowania, trochę tańców, trochę ognia – wszystko podane w pozytywnie zakręconym wydaniu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Making all your witches come true this holiday season. CAOS continues April 5.

Post udostępniony przez Chilling Adventures of Sabrina (@sabrinanetflix)

Kiedy oglądamy ten trailer, mamy ochotę od razu obejrzeć cały drugi sezon! Niestety, musimy z tym poczekać do 5 kwietnia 2019. Na szczęście 14 grudnia pojawi się świąteczny odcinek specjalny! To zdecydowanie umili czas oczekiwania na nowe przygody Sabriny i jej przyjaciół – tych bardziej, jak i mniej magicznych.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X