fbpx


Laury: THUNDER to najnowsza kolekcja z merchu Dominika Łupickiego i właśnie wczoraj ruszyła jej przedsprzedaż! Jak sama nazwa wskazuje, kolekcja ta zawiera motyw… liści laurowych i burzy, a my musimy przyznać, że projekty wyglądają naprawdę genialnie! Wszystkie rzeczy w przedsprzedaży kupicie oczywiście na mymusicshop!

Laury: THUNDER to kontynuacja poprzedniej kolekcji Dominika Łupickiego, tym razem w wersji letniej. Rzeczy z tego merchu to totalny bestseller w sklepie mymusicshop, więc wcale nie zdziwimy się, jeśli podobnie będzie z nową kolekcją! Tym razem znajdziemy w niej białe rzeczy z niebiesko-żółtym motywem laurów i błyskawic. W kolekcji znajdziemy bluzę, koszulki, czapkę, worek, torbę, saszetkę i kilka innych rzeczy!

Oficjalna premiera kolekcji odbędzie się 12.07., zaś wysyłka rzeczy z nowej kolekcji startuje 10.07. Co najlepsze: kupując rzeczy z kolekcji Laury: THUNDER w przedsprzedaży możecie zyskać możliwość spędzenia dnia z Dominikiem Łupickim oraz udział w jego filmie! Cała kolekcja dostępna w przedsprzedaży na mymusicshop!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X