fbpx


Choć wśród Uczestników panuje tak naprawdę bardzo sympatyczna, wspierająca się wzajemnie atmosfera, do rozstrzygnięcia całego konkursu #waytoyoungstars zostało już bardzo niewiele czasu. Z ponad 500 kandydatów zostało już ich tylko 25 , a za parę dni – a dokładnie – w czwartek – będzie ich już tylko 15 . To już najwyższy czas byście zapoznali się z kandydaturami na nową gwiazdę Young Stars jeśli jeszcze tego nie zrobiliście !

Po etapie weryfikacji wokalnej w studio każda z 4 grup ma po 2 reprezentantów z decyzji samych przewodników, 4 kolejne dzikie karty ofiarowała Olga Przybysz na bazie swojej oceny wokalnej kandydatów, a ostatnie 13 osób przeszło dalej dzięki Waszym głosom.  Co tym razem zaprezentowali kandydaci?

Kolejnym praktycznym zadaniem etapu 3 w ramach drugiego przystanku było więc przygotowanie video z tzw. lokowaniem produktu – mówiąc krótko – sprawdzenie ich kreatywności . Uczestnicy mieli za zadanie przygotować video , które będzie promowało produkt, jakim jest Frugo Young Stars , ale by odbywało się to w sposób nieinwazyjny, nie rażący dla potencjalnego fana. Nie powinna być to reklama, a video, które promuje produkt jakby “przy okazji”, bądź w sposób nie odróżniający się zbytnio od innych, które prezentowała taka osoba. Kto poradził sobie z tym zadaniem najlepiej? Oceni Weronika Juszczak – nie tylko Artysta Young Stars, ale też Youtuberka i Influencerka. Weronika przepuści maksymalnie 4 osoby z własnej decyzji, a ogłoszenie jej decyzji odbędzie się w środę, 11 lipca12:00 .

Nadal zdecydowaliśmy się też utrzymać prawo wybrania osoby z grupy przez jej przewodnika. Ilość takich wyborów została ograniczona do 1 na grupę, co oznacza, że 4 Uczestników (po 1 z każdej grupy) przejdzie dalej bez względu na głosy. Decyzja o wyborze zapadnie już jutro o 12:00 .

Pozostałe 7 osób przejdzie dalej wyłącznie z głosowania, a to oznacza, że do kolejnego zadania przedzie dalej łącznie 15 osób (4 z decyzji Jurora – Weroniki Juszczak4 z decyzji przewodników w każdej z grup – Sylwii Przybysz, Sylwii Lipki, Dominiki Sozańskiej i Artura Sikorskiego oraz 7 z głosowania) . Na tym etapie udział w konkursie zakończy więc 10 osób.

Głosowanie potrwa do czwartku, 12 lipca do godziny 12:00 . W tym momencie poznamy wszystkich 15 Uczestników, którzy w piątek, 13 lipca o 12:00 poznają swoje kolejne zadania przechodząc tym samym do 3 z 4 przystanków tego etapu.

W wyborze być może pomoże Wam świetne video od youtuberki Marty Behrendt (Marty Mafci)  , która specjalnie dla Strefy Fanów porozmawiała z laureatami wyborów Olgi Przybysz . Chcecie poznać ich lepiej? Skorzystajcie z tego video poniżej, a być może pomoże Wam ono w podjęciu tej niezwykle ważnej dla nich decyzji:

Głosowanie właśnie ruszyło – decydujcie kogo wspieracie pod tym linkiem: https://youngstars.pl/waytoyoungstars-nagrania-4 . Trzymamy kciuki za wszystkich! <3 😀

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X