fbpx


Mamy nie lada smaczek dla wszystkich fanów “Chilling Adventures of Sabrina” – Ross Lynch, czyli serialowy Harvey Kinkle, zdradza kulisy swojego przesłuchania do roli! Jesteście ciekawi, jak to wyglądało? Czytajcie dalej!

Ross Lynch, znany nam doskonale nie tylko z przygód Sabriny, ale także z tytułowej roli w młodzieżowym serialu “Austin i Ally”, wraz ze swoim bratem Rockym nagrali video, w którym rozmawiają o przesłuchaniu Rossa do roli Harveya Kinkle w “Chilling Adventures of Sabrina”.

Jak opowiada aktor: “Pierwsze przesłuchanie miałem z Kiernan Shipką, drugie tak samo, trzecie było już testem ekranowym.”. (Test ten to metoda pozwalająca sprawdzić, czy aktor pasuje do danej roli – przyp. redakcja). Jego brat Rocky zapytał: “Czy to w tym momencie pojawił się pomysł zmiany koloru Twoich włosów?”. Ross odpowiada: “Tak, to był świetny moment. Chcieli pofarbować mi włosy na ciemno, bo jako blondyn wyglądam zbyt podobnie do Kiernan.”. Rocky przytaknął, że “Rzeczywiście wyglądaliście jak rodzeństwo.”

Chwilę później Ross zdradził, że sam poszedł do drogerii, aby kupić farbę do włosów i sam się tym zająć – ale efekty wyszły kompletnie inne niż miały!

W poniższym video możecie dowiedzieć się więcej! Ross i Rocky mówią także o nadchodzącej trasie ich wspólnego zespołu The Driver Era.

Przypominamy, że drugi sezon Chilling Adventures of Sabrina pojawi się na Netflixie już 5 kwietnia!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X