fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Nawet Selena Gomez pogodziła się z tym, że Justin Bieber związał się z Hailey Baldwin. Nieco innego zdania jest jednak część rodziny piosenkarza. Sugerują oni, żeby gwiazda “zwolniła” trochę i nie angażowała się tak bardzo w tę relację. Czyżby były jakieś kwasy w familii Bieberów?!

Hailey Baldwin addressed rumors that she and Justin Bieber have tied the knot on Twitter Friday.

Getty Images

Ciekawy mógł być już fakt, iż sporo osób z najbliższego otoczenia (między innymi mama Justina) nie chciało skomentować informacji o nadchodzącym ślubie syna. Jak wynika z informacji, dostarczonych przez portal Hollywood Life, nie wszyscy w rodzinie Bieberów patrzą przychylnie na ten związek. Martwi ich szczególnie to, że wszystko dzieje się w tym związku błyskawicznie.

Justin strasznie się irytuje, gdy rodzina mówi o jego związku z Hailey i kwestionuje jego działania. W głębi duszy wie, że Hailey jest tą jedyną na resztę życia i smuci go, kiedy ktoś uważa inaczej – powiedział informator amerykańskiego portalu.

Wszystkich zastanawia, czy para rzeczywiście już się pobrała. Wiele na to wskazuje, jednak oni sami jeszcze tego nie ogłosili oficjalnie. Jedno jest pewne – nawet rodzinne niesnaski nie zatrzymają uczucia w sercu Justina. Tak zakochanego chłopaka dawno nie widzieliśmy!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X