fbpx


Rodzina zmarłej Christiny Grimmie wydała właśnie jej niepublikowany dotąd utwór! “Hold Your Head Up” został wydany niemal trzy lata po śmierci wokalistki i jest to czwarty pośmiertny utwór, który rodzina Christiny zdecydowała się opublikować.

fot. Justin Higuchi

Christina Grimmie zdobyła popularność – jak wiele gwiazd młodego pokolenia – dzięki publikacji coverów na Youtube. Wokalistka, pianistka, gitarzystka, urodzona w 1994 i przedwcześnie zmarła w roku 2016. 10 czerwca 2016 rozdając autografy po swoim koncercie, Christina została czterokrotnie postrzelona – 3 razy w klatkę piersiową i raz w głowę – przez psychofana, który wszedł na teren koncertu z pistoletami i nożem. Napastnik popełnił samobójstwo na miejscu. Grimmie została przewieziona do szpitala w stanie krytycznym, a jej śmierć została potwierdzona tuż przed 23:00.

Tyler Golden/NBC/NBCU Photo Bank via Getty Images

Wstrząsnęło to całym światem, a już w szczególności fanami młodej artystki. Jej rodzina w hołdzie dla zmarłej dziewczyny zdecydowała się publikować nieznane dotąd utwory, w tym najnowszy “Hold Your Head Up”, który jest czwartą piosenką Christiny wydaną pośmiertnie. Team wokalistki napisał w piątek na Twitterze:

“Przedstawiamy HOLD YOUR HEAD UP! Niepublikowana dotąd piosenka Christiny Grimmie dostępna wszędzie od 7 czerwca”. Zdradzono też, że w utworze tym na gitarze zagrał brat wokalistki, Mark. Posłuchajcie sami tego utworu:


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X