fbpx


Debiutancki album Camili Cabello zadebiutował rok temu, a teraz gwiazda wspomina cały rok i dziękuję fanom, że zawsze przy niej byli!

Cabello koncertowała zarówno z Taylor Swift, jak i sama. Trafiła na wiele rozdań nagród i często wracała do domu z trofeum za jej wybuchowy singiel “Hawana” i wiele innych.

Teraz kiedy ostatnia strona kalendarza w 2018 roku odwróciła się i może zastanowić nad rokiem sukcesów i transformacji, Cabello marzy na Twitterze o albumie, który byłby “soundtrackiem [jej] życia”. “W tym roku chodziło wyłącznie o Ciebie i nowe wspomnienia, które poczyniliśmy z tymi piosenkami” – dzieliła się z kilkoma migawkami z jej epickiego roku na Instagramie.

“Na początku były to moje małe sekrety, a teraz są wiązaniami, które wiążą nas razem w momentach, które z nimi stworzyliśmy.” To nasza rocznica !!!!” – dopisała.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X