fbpx


Przygody początkującego muzyka i futbolisty Archiego Andrewsa, śledzili nastoletni widzowie na całym świecie! W końcu nie bez powodu Riverdale otrzymał nagrodę w kategorii Przełomowy serial telewizyjny – To po prostu trzeba obejrzeć, a od 19 września, będziecie mogli zobaczyć jeszcze więcej!

Prawie 9 godzin serialu oraz niepublikowane wcześniej materiały dodatkowe będą dostępne już od 19 września na DVD! Ta opcja jest idealna zarówno dla tych, którzy perypetie bohaterów z miasteczka Riverdale znają doskonale, jak i dla tych, którzy ciągle mają tę przygodę przed sobą!

W tym serialu każdy znajdzie coś dla siebie. Tajemnice, intrygi, miłostki – To wszystko sprawia, że aż trudno się od niego oderwać! Cała historia rozgrywa się w miasteczku Riverdale, w którym dochodzi do tajemniczej śmierci jednego z uczniów liceum. Od czasu tej tragedii wszystko się zmieniło. Miejsce, które do tej pory można było nazywać beztroskim, nabrało zupełnie nowych, ciemnych barw!

Oprócz wciągającej fabuły, na płycie znajdziecie także prawie 40min. materiałów dodatkowych, które nie były wcześniej publikowane! Wśród nich m.in.: Prawie 15min. niewykorzystanych scen; Krótki dokument, który ujawnia, w jaki sposób jeden martwy pogrążył całe miasteczko w ciemności; Wywiady z obsadą i producentami o serialu.

Riverdale to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, na swoim koncie ma już osiem prestiżowych nagród, obok takiej pozycji nie możesz przejść obojętnie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X