fbpx


Rita Ora już od kilku lat tworzy, śpiewa i występuję w filmach. Jednak największe “bum” w Jej karierze to zdecydowanie 2017 i 2018 rok! Przykładem może być chociażby to, że pobiła swój własny rekord i od 10 tygodni Jej utwór “Anywhere” jest na pierwszym miejscu w TOP10 najlepszych hitów UK!

Oprócz tego, Rita może świętować kolejne mega wydarzenie w Jej życiu. Jej zbliżająca się wielkimi krokami trasa koncertowa… całkowicie się wyprzedała! Możemy to przeczytać i zarazem usłyszeć na Jej oficjalnym koncie na Instagramie, gdzie artystka dziękuje wszystkim, którzy się do tego przyczynili. Jest to na tyle niesamowite, że Jej trasa liczy aż 11 koncertów, w kilku krajach! Artystka odwiedzi Anglię, Niemcy, Holandię, Francję, Danię i Belgię! 

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów, bo zdecydowanie na nie zasłużyła! 🙂

Rita Ora – Anywhere

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X