fbpx


Plotki z początku grudnia się potwierdziły –  Rita Ora ma nowego chłopaka! Jest nim Andrew Garfield, znany między innymi z roli Spidermana. 

Do sieci trafiły zdjęcia, na których wokalistce towarzyszy Andrew Garfield – okazuje się, że para razem spędziła święta! W ciągu ostatnich miesięcy Rita Ora zmieniała facetów jak rękawiczki, dlatego wspólne święta wyglądają naprawdę poważnie! Przypomnijmy, że spotykała się z 22-letnim youtuberem Twanem Kuyperem, a także widziano ją w towarzystwie gwiazdora Love Island, Eyala Bookera. Czyżby związek a Andrew był czymś więcej? W końcu wspólne święta to już coś poważniejszego!

Szczególnie ważny jest tutaj fakt, że wokalistka nie tylko postanowiła spędzić z nim święta – w ten wyjątkowy czas pojechała do jego domu! Wygląda to jak początek stałej i poważnej relacji.

Fot. Splashnews

Rita Ora jednak nie komentuje swojego nowego związku, a jej ekipa otrzymała instrukcje z bezwzględnym zakazem mówienia o relacji z Andrew Garfieldem! Dziennikarze brytyjskich tabloidów próbowali skontaktować się z bliskimi osobami z otoczenia piosenkarki, jednak ich starania spełzły na niczym.

Po ostatnich zdjęciach ze świąt wszystko wydaje się jednak jasne – wspólne spędzenie tego wyjątkowego czasu to zdecydowanie poważna rzecz. W Boże Narodzenie para została sfotografowana przed domem aktora w londyńskim Primrose Hill. Myślicie, że tym razem wokalistka postawi na stały związek?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X