fbpx


Rihanna na scenie jest wielką gwiazdą, która uwielbia skupiać na sobie uwagę innych. Pochodząca z Barbadosu artystka zdobyła wielu fanów na świecie, o których nigdy nie zapomina. Ostatnio RiRi wsparła dobrym słowem fankę z Londynu, która walczy z rakiem. Zobaczcie, co napisała Rihanna na Instagramie!

Piosenkarka opublikowała na Instagramie posta, w którym wysłała miłość do fanki Monia, która walczy z rakiem. Dziewczyna z Londynu zamieściła swoje zdjęcie pooperacyjne ze zbiornikiem na tlen, który uznała za “wyrażenie modowe”, porównując się do postaci z filmu “Gwiazd naszych wina” z Shailene Woodley i Anselem Elgortem w rolach głównych. RiRi skomentowała zdjęcie: “Siostro wszyscy modlimy się za ciebie! Twoja siła i twoja zdolność, by utrzymać piękno w twoim duchu, nawet pośród przeciwności, jest niesamowicie inspirująca!”

“Dziękujemy, że nadal dzielisz się z nami swoją podróżą!” – kontynuowała. “Wyobrażam sobie, że jesteś dość samotna godzinami w szpitalnych murach, bojąc się nawet zasnąć, bo boisz się nie obudzić, czując, że nikt nigdy tego nie zrozumie, fizyczne cierpienie, leki i wszystkie ich efekty uboczne… Nie mogę wyobrazić sobie, co czujesz, więc chcę, żebyś wiedziała, że wszyscy jesteśmy tu dla ciebie i zachęcam NAVY, aby gromadził się wokół ciebie w tych czasach!”

Monia odpowiedziała na komentarz, dziękując Rihannie za “bycie tak prawdziwym i wspierającym”. Spotkała RiRi kilka razy, a gwiazda często komentuje i lubi jej posty. Razem z Rihanną trzymamy kciuki za powrót do zdrowia Moni!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X