fbpx


Rihanna, która od kilku dobrych lat tworzy muzykę, po raz kolejny udowodniła, że nie jest słabym ogniwem w świecie muzyki. Nawet napiszemy więcej – wielu muzyków i artystów może Jej buty czyścić! Jej i… Taylor Swift, która jest tuż nad Nią w tym wielkim, historycznym sukcesie!

www.elle.com

Rihanna została właśnie drugą artystką w historii, która umieściła aż 50 utworów w pierwszej czterdziestce, na liście Billboard Hot 100. To zestawienie najgorętszych kawałków w Stanach Zjednoczonych i jednocześnie wyznacznik popularności gwiazdy na świecie. Wszystko dzięki współpracy RiRi z zespołem N.E.R.D. Latynoska gwiazda wystąpiła w ubiegłym roku w singlu “Lemon”, promującym piątą płytę grupy No One Ever Really Dies. To pięćdziesiąty utwór z udziałem Rihanny, który znalazł się w czołowej pięćdziesiątce, a nawet czterdziestce najważniejszego, amerykańskiego zestawienia! Jest to niewyobrażalny sukces i inne artystki mają czego zazdrościć!

Dzięki piosence “Lemon”, Rihanna dołączyła do Taylor Swift, która może poszczycić się aż 55 utworami na liście Billboardu.

Nie pozostaje nic innego, tylko pokłonić się i powiedzieć – gratulujemy RiRi! 🙂 Niżej jeden z wyjątkowych kawałków, który Rihanna zaprezentowała wraz z Khaledem oraz Brysonem Tillerem podczas Grammy 2018! 🙂

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X