fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Young Stars Festival z roku na rok jest coraz większym i lepszym wydarzeniem. Najbardziej obrazują to same bilety, które wyprzedały się w tym roku w rekordowym tempie! Znalazły się jednak osoby, które kupiły tylko bilety Meet & Greet, a nie zdążyły zakupić biletów wstępu na wydarzenie! Zapytaliśmy o to znanego wszystkim Remo, który stoi za wszystkimi gwiazdami i wydarzeniami Young Stars!

instagram.com/remikmymusic

Redaktor: Remo, wiele osób pyta czy jest szansa na dodatkową pulę biletów w sprzedaży. Uda się jeszcze taką pulę uruchomić i jeśli tak, ile biletów będzie liczyła?

Remo: Kochani! Wszystko przeliczyliśmy i dostosowaliśmy nasze plany techniczne tak, by móc dla Was wykorzystać jak najlepiej pojemność Torwaru i wpuścić łącznie 6000 osób – dlatego dołożymy do obrotu dodatkowe 1000 biletów. Przy tej liczbie osób każdemu gwarantujemy komfort i swobodną przestrzeń, a jednocześnie poczujecie atmosferę naprawdę dużego wydarzenia! Oczywiście jak zwykle, uczestnicy festiwalu będą pod czujną opieką naszej ochrony i wykwalifikowanych służb medycznych.

Redaktor: No to świetnie, fani będą zachwyceni! Te 1000 biletów będzie dotyczyło tylko największej strefy Be Young Stars?

Remo: Bilety podzielę tak: 800 Be Young Stars, 100 Golden, 100 Diamond.

Redaktor: No to chyba jeszcze najważniejsze pytanie – kiedy oficjalnie ruszy sprzedaż?

Remo: Dokładny termin startu sprzedaży przekażemy Wam na dniach i obiecuję – dowiecie się o tym pierwsi. Przewiduję, że będzie to po majówce. Jednak proszę już teraz! Zacznijcie się do tego przygotowywać – żeby nikt mi nie zarzucił, że sprzedaż rusza za szybko. Szczególnie uczulam osoby, które kupiły M&G – bez normalnego biletu Wasz wstęp na spotkanie z artystami jest nie ważny! Dotyczy to mniej więcej 300 osób.

Jak sami widzicie, udało się stworzyć dodatkową pulę aż 1000 biletów! Jest to świetna informacja dla wszystkich fanów, którzy nie zdążyli do tej pory zakupić wejściówek! Bilety będą przygotowane do 3 różnych stref i sprzedaż ruszy już po majówce! Oprócz tego Remo obiecał naszej redakcji, że dowiemy się o wszystkim jako pierwsi! Stąd odwiedzajcie nasz portal codziennie, żeby nie przeoczyć tej bardzo ważnej informacji!

My gdy tylko będziemy wiedzieli więcej, na pewno damy Wam znać! ?

Dołącz do tysięcy osób na największym młodzieżowym festiwalu w Polsce!

Gdy ponownie wystartuje sprzedaż biletów na #YSF2018, masz zamiar jakiś kupić?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X