fbpx


Jak zawsze przed premierą płyty Remigiusz Remo Łupicki przygotował dla swoich fanów Q&A. W opublikowanym wczoraj filmiku odpowiedział na pytania zadane wcześniej przez widzów. Fani poznali odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Dowiedzieli się m.in. którą piosenkę pisał najdłużej, a także skąd wziął pomysł na nazwę płyty. 

Wczoraj wybiło 50 dni do premiery płyty Sekret! Oficjalna data wydania krążka przypada na 40. urodziny Rema – 22 lipca. Nic zatem dziwnego, że fanów nurtuje wiele pytań z nią związanych. To właśnie na nie odpowiedział wczoraj Remo.

Do Q&A zostało wybranych aż 20. pytań, które głównie dotyczyły najnowszej płyty. Na początku fani mogli usłyszeć historię o powstaniu nazwy Sekret. Tym tytułem zainspirował się od światowego bestsellera Rhondy Byrne o tej samej nazwie, którego jest wielkim fanem. – kiedy miałem bardzo duże problemy (…) ta książka bardzo mi pomogła.

Remo także zaskoczył swoich fanów mega newsem! Prawdopodobnie, gdyż jak sam mówi – Na 99% – na płytę dogra się jeszcze znany szerszej publiczności Mateusz Ziółko!

Do premiery zostało 49 dni, ale dla tych, którzy zamówią preorder to już tylko 42 dni! Płytę w przedsprzedaży można zamówić na mymusicshop.pl! Polecamy i po więcej szczegółów wysyłamy do całego Q&A 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X