fbpx


Na social mediach Remigiusza Łupickiego (Remo), mogliśmy w ostatnich dniach zobaczyć różne zapowiedzi, do kolejnego już klipu promującego płytę “Sekret”. Tym razem utwór “Jesteś Tu” dotyczy Nadii, córki artysty, którą również możemy zauważyć na wielu zdjęciach z planu teledysku.

Klip do #jesteśtu w marcu ??? #sekret. Preorder albumu na mymusicshop.pl

Post udostępniony przez Remo ? (@remikmymusic)

Klip pojawi się w najbliższy czwartek o godzinie 18:00, co już potwierdził sam Remo oraz młoda wokalistka brandu Young Stars – Dominika Sozańska, która ten utwór wykonuje. Wiemy również, że podczas kręcenia klipu, poznało się kilku ojców z córkami, którzy również pojawiają się w teledysku.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na klip. Tym bardziej, że Remo wraz z Dominiką mają na swoim koncie świetny utwór “Nawet“, który okazał się mega hitem! Mamy wrażenie, że utwór “Jesteś Tu” również wprowadzi mega klimat i wzruszenie w słuchaczy i odbiorców.

Klip pojawi się na kanale Remika na YouTubie pod linkiem: RemikMyMusic

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X