fbpx


Remo jest w trakcie tworzenia swojej najnowszej płyty, która ukaże się w Jego urodziny. Ma już nawet gotowe wszystkie teksty piosenek, o czym poinformował na swoim Instagramie. Nie zmienia to jednak faktu, że nie jest mu obojętne, to co dzieje o krok od Niego!

Remo na swoim prywatnym profilu na Facebook’u zamieścił szokujące informacje, które wzburzyły cały kraj i mówią o tym dosłownie wszyscy! Parking szpitala w Puszczykowie zaskoczył, niestety bardzo negatywnie. Artysta spotkał płaczącą kobietę, która nie mogła uwierzyć, że za 5 godzin parkowania auta, musi zapłacić 150zł! Sam myślał, że to pomyłka… do momentu jak za swój parking musiał zapłacić 90zł!

Wszystko można zrozumieć, że parkingi mają swoje cenniki i wjeżdżając na parking akceptujemy jego warunki, jednak taka cena to zdecydowana przesada! Remo sam podkreśla, że w stresie nie patrzy się na szczegóły cennika, tym bardziej jak jest poważna sytuacja i nie można sobie pozwolić na czytanie regulaminów! Wszyscy zawsze powtarzają – każda sekunda dla poszkodowanego jest ważna! Uważamy tak samo i ciekawi jesteśmy, czy szpital w Puszczykowie zmieni zasady i te wygórowane opłaty.

Uważacie, że ceny są odpowiednie dla parkingu szpitalnego?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X