fbpx


Remo ogłosił w tamtym roku zakończenie swojej kariery muzycznej, w co nie mogli uwierzyć i nie chcieli uwierzyć Jego wierni fani, którzy słuchają go już od wielu lat. W połowie grudnia jednak zaskoczył wszystkich, ale pewnie i samego siebie. Natchniony przykrą sytuacją w swoim życiu prywatnym, ponownie przelał na papier wyjątkowe słowa.

View this post on Instagram

Oficjalnie! Remo ft. TKM & Artur Sikorski – Jesteś w nim. Premiera Klipu – styczeń 2019. Utwór napisałem podczas moich słabych dni, podczas „strzału w twarz” jaki dostałem od bliskiej mi osoby. Mimo, że modlitwa nie jest mi obca i jestem blisko Boga – to w takich chwilach jeszcze intensywniej ufam Panu. Nigdy się na NIM nie zawiodłem i tym razem było tak samo. Szybko stanąłem na nogi i jestem jeszcze bardziej silniejszy, bogatszy o nowe życiowe doświadczenie. Do utworu zaprosiłem dwóch nastolatków. W ten sposób chcę pokazać młodzieży jak ważna jest wiara. Nie ma co czekać aż skończymy 70 lat i wtedy dopiero „chwycimy po modlitwę” – bo czas zacznie pukać do naszych drzwi. Zróbmy to jak najszybciej. Nie wstydźmy się swojej wiary, bo to też często temat tabu wśród młodzieży. I nie zmuszam nikogo do chodzenia do kościoła ale tez tego nie zabraniam – to nie oto chodzi. Chciałbym tylko żebyśmy zawsze obok siebie mieli swojego Anioła Stróża ❤️ Stąd ten utwór … Jesteś w nim. Ps przekaż tą informacje każdej młodej osobie 🙏 #jesteswnim @artur_sikorski @official.tkm

A post shared by Remigiusz Remo Łupicki (@remikmymusic) on


Jak sam napisał 17 grudnia, utwór stworzył podczas słabych dni, gdy “dostał w twarz” od bliskiej osoby. Nie wiadomo dokładnie o kogo chodzi, jednak widocznie był to mocny cios dla Remo. Stworzył utwór Jesteś w Nim, do którego zaprosił Artura Sikorskiego, Merghaniego i TKM’a. Informacja padła co prawda dawno temu, jednak znamy już datę premiery, a Remo na swoim Instagramie (@remikmymusic), zdradza coraz więcej szczegółów – tekst, melodię oraz sam utwór w większych lub mniejszych fragmentach.

Fani nie mogą się doczekać i jak to piszą już są zakochani w tym utworze, nawet po kilku fragmentach.


Już 15 stycznia o godzinie 17:00 nastąpi premiera kawałka i nie ukrywamy, że sami jesteśmy ciekawi efektów, bo po fragmentach naprawdę można się przenieść w inny świat. Więcej fragmentów i szczegółów znajdziecie na Instagramie Remo, który podawaliśmy Wam wyżej. Jeszcze tylko 5 dni!

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X