fbpx


Radość, smutek, żal, euforia, strata, wygrana, porażka, ból, ukojenie – Takie emocje towarzyszyły Remigiuszowi Remo Łupickiemu podczas pisania tekstów piosenek do najnowszego albumu. Sekret to wydawnictwo składające się z 21 utworów, w którym zagościło aż 23 artystów. Cały wachlarz emocji, które przelał na papier Remo spowodowały, że podjął ważną decyzję…

Sekret to album, który kosztował autora sporo emocji. W związku z tym, na swoim Facebooku ogłosił, że właśnie tym albumem pożegna się z pracą artystyczną już na długo, gdyż, jak sam tłumaczy – Żeby pisać dalej, trzeba coś przeżyć znowu. – Całe oświadczenie artysty przedstawiamy poniżej:

Oprócz oświadczenia, Remo zamieścił także pełną tracklistę Sekretu. Na najnowszej płycie, która ukaże się w 40. urodziny Rema, czyli 22 lipca, usłyszymy aż 23 gwiazdy, takie jak m.in.Filip Lato & EldoMezo & Mayk,  Marco & Doniu.

1. Kiedy pytasz (ft. Filip Lato & Eldo)
2. Daje co chcesz (ft. Bartek Kaszuba)
3. Nowa twarz (ft. B.R.O)
4. Nawet kiedy już ( ft. Dominika Sozańska & Artur Sikorski)
5. Mów (ft. Azzja & Borixon)
6. Nie było nas (ft. Sylwia Lipka)
7. Sekret (ft. Merghani & Sylwia Przybysz)
8. To dobre jest (ft. Jula)
9. Dotyk (ft. Marco)
10. Pasja (ft. Mezo & Mayk)
11. Jeden mały gest (ft. Sylwia Przybysz & Jan Dąbrowski)
12. Tam gdzie my (ft. M.W.)
13. Tak wiele start (ft. Artur Sikorski)
14. Dziś już … (ft. Olga Przybysz)
15. Emocje (ft. Weronika Juszczak)
16. Zwyczajnie być (ft. Jeremi Sikorski)
17. Każdy z nas (ft. Marco & Heres)
18. Jesteś tu (ft. Dominika Sozańska)
19. Wiara (ft. Mayk & Haryjson Joint)
20. Daj się ponieść (ft. Sylwia Przybysz & Sylwia Lipka)
21. Noce nieprzespane (ft. Marco & Doniu)

Już w najbliższy czwartek 17 maja o godzinie 17, odbędzie się premiera 8 utworu z płyty – To dobre jest, który współtworzy razem z Julą. Pokażcie Remo, że go wspieracie i bądźcie razem z nim podczas najbliższej premiery singla.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X