fbpx


To dobre jest – to 8 utwór z płyty Remigiusza Remo Łupickiego –  Sekret. Wraz z nową piosenką, pojawił się także nowy symbol – Strzałka, która wyznacza odpowiednią drogę. Tym razem strzałka wskazała na Julitę Julę Fabiszewską, z którą nagrał utwór – To dobre jest – i… to faktycznie jest dobre! Sprawdźcie sami! 

W najnowszym teledysku Remo, najbardziej rzucają się w oczy piękne, polskie krajobrazy. Teledysk był kręcony w 3 wyjątkowych miastach – w Krakowie, Warszawie oraz Poznaniu.  Więcej o samym utworze i współpracy z Julą, zapytaliśmy właśnie Remo:

Red: Jak wyglądała Twoja współpraca z Julą? 

Remo: Jula to fantastyczna osoba. Zresztą debiutowała w mojej wytwórni osiągając ogromny sukces swoją debiutancką płytą „Na krawędzi”, która pokryła się złotem. Współpraca z nią to czysta przyjemność, a co najważniejsze, mimo ogromnego sukcesu jaki osiągnęła, cały czas jest tak samo skromna, jak w chwili, którą ją poznałem – ponad 7 lat temu. 

Red:  Symbolem tego utworu jest strzałka, która wyznacza nam drogę, dokąd Cię teraz poprowadzi, jakie masz plany na najbliższy czas?

Remo: Moje plany to promocja albumu Sekret. Mam trochę utrudnione zadanie, gdyż moje piosenki nie nadają się na playlisty dużych stacji radiowych. Mimo że to POP, to jednak styl utworów, które piszę, nie wkomponowuje się w aktualne radiowe trendy. Dlatego też, muszę sobie radzić sam na social-mediach, co oznacza dużo więcej pracy.

Red: Ostatnio opublikowałeś oświadczenie, w którym powiedziałeś, że tym albumem pożegnasz się od pracy artystycznej na długo, ale że być może, zrobisz coś tanecznego. Możesz zdradzić, co planujesz w związku z tańcem? 

Remo: Tak. Planujemy wrócić z Robertem M projektem 3R. Ale naprawdę nie myślę o tym aktualnie. Ważny dziś jest Sekret i przekaz jakim chcę zarazić zarówno młodych ludzi, jak i już tych  bardziej dorosłych. Wierzę, że mi się to uda – A na muzykę klubową i dobrą zabawę przyjedzie czas.


Remo podzielił się z nami sporą ilością informacji na temat swojej przyszłości, ale teraz wróćmy do tego, co tu i teraz! Przedstawiamy najnowszy teledysk do utworu To dobre jest: z płyty Sekret:

Mamy nadzieję, że teledysk wzbudza w Was tyle emocji, ile w nas! Tymczasem, chcemy przypomnieć o kupnie płyty Sekret w przedsprzedaży – Naprawdę warto, zwłaszcza, że wczoraj Remo ogłosił, iż do każdej zakupionej w przedsprzedaży płyty, dorzuci prezent:

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X