fbpx


Za nami ostatni koncert z Trasy Okrąg Tour, Artura Sikorskiego. Dotychczas na liście odwiedzonych miast przez młodego artystę znalazły się: Bydgoszcz, Toruń, Gdynia, Wrocław, Gorzów Wlkp i Kraków. Nadszedł czas więc na… Szczecin.

To właśnie tutaj fanki Artura miały okazje uściskać się z nim podczas spotkań M&G, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, porozmawiać, ale co najważniejsze… wysłuchać występu na żywo. Koncert poprzedził support Davida Bully-eja. Zaprzyjaźnionego wokalisty pochodzącego z Wielkiej Brytanii.

Jak mówi sam Artur, jego debiutancka trasa koncertowa „Okrąg Tour” stanie się dla niezapomniana.” Tymczasem udaje się on na zasłużony odpoczynek. „Już niebawem start trasy mojego brata Jeremiego, na którą serdecznie Was zapraszam” – dodaje młody artysta.


Jak myślicie, czy trasa okrąg Tour doczeka się swojej kontynuacji w następnych miastach? Jeśli tak, to gdzie chcielibyście usłyszeć Artura Sikorskiego na żywo?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X