fbpx


Super Bowl jest tuż za rogiem, podobnie jak zabawne reklamy. W tym roku w reklamach publiczność zobaczy Cardi B. Jak zaprezentuje się w miniprodukcji?

Źródło: nfl.com

NFL ogranicza używanie znaku handlowego “Super Bowl”. Ze względu na wysoką oglądalność, komercyjny czas antenowy podczas transmisji Super Bowl jest najdroższy w danym roku, co prowadzi do tego, że firmy regularnie opracowują najdroższe reklamy dla tej transmisji.

W rezultacie obserwowanie i omawianie reklam telewizyjnych i koncertów stało się bardziej popularne niż same rozgrywki! W trakcie imprezy lub w reklamach wystąpili m.in.: Mariah Carey, Michael Jackson, Madonna, Justin Timberlake, Beyoncé, Whitney Houston i Lady Gaga.

Firma Pepsi ujawniła zwiastun reklamy, w której raperka Cardi B uśmiecha się szeroko do przy stole w jadalni, uderzając diamentowymi paznokciami o jej puszkę pepsi. Hałas w stylu ASMR kończy się charakterystycznym dla Cardi “Okurrrrrr.”

W reklamie pojawić się mają także Lil Jon i Steve Carell, których teasery również nagrano w tym samym lokalu. Super Bowl LIII wystartuje 3 lutego.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X