fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Pisząc poprzedni artykuł o płycie Sweetener byłam pewna, że nic już nie będzie wstanie wywołać u mnie tyle emocji. Jednak po dokładnym odsłuchaniu płyty Thank u next polały się łzy!

Grupa Arianators już miesiąc przed, zaczęła być obsypywana pytaniami i spekulacjami o tym, jak ta płyta będzie wyglądać i o czym tym razem będzie. Jednak nikt raczej się nie spodziewał takiej petardy! Sama Ariana Grande pisząc na Twitterze podawała bardzo zagadkowe informacje, przez co liczba pytań się powiększała. Jednak mamy to!

Thank u, next to płyta poświęcona w 100% Arianie. Wokalistka chciała dać swoim fanom do zrozumienia, że póki co kończy ze związkami, a skupia się na sobie i swojej karierze, co potwierdza choćby piosenką i teledyskiem Break Up with your girlfriend, I’m Bored.

Moim zdaniem ta płyta oprócz głębokich przesłań każdej z piosenek pokazuje, że Ariana jest człowiekiem, nie jest idealna, a wręcz przeciwnie. Jest jak każdy inny, ma swoje słabości, życiowe wzloty i upadki. Dużo osób uważa ją za wzór lub kobietę idealną. Fakt – Ariana olśniewa urodą, ale poza tym, że ma ogromny talent muzyczny, czuje to co my i w życiu zmaga się z takimi samymi przeciwnościami losu jak my. Wiele osób poprzez takie piosenki jak Thank u, next lub 7 rings, postrzega Ariane jako zarozumiałą, zapatrzoną w siebie dziewczynę. Nic z tych rzeczy! Jedyne co pokazuje w tych piosenkach to niezłomność i to, że nie wiadomo przez co przejdzie, pozbiera się, wstanie i dalej będzie dla nas śpiewać i tworzyć.

Jako fanka zrozumiałam już dawno, że nie ważne jaka jest muzyka i jaki tekst w każdym utworze, Ariana daje nam cząstkę swojego serca oraz pomocną dłoń. Na płycie Thank u, next opisane jest dokładnie 12 życiowych problemów ukrytych pod tytułami piosenek, które zostały napisane po to aby nieść pomoc innym. Jeśli miałeś taki kłopot jak Ari, posłuchaj odpowiedniej piosenki i przyjmij wsparcie i pomoc w przejściu przez to co dzieje się w Twoim życiu.

Autor: Victoria

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X