fbpx


Kobiece gwiazdy komedii Todda Straussa-Schulsona “Isn’t It Romantic” – Rebel Wilson i Priyanka Chopra pojawiły się w ostatnim odcinku Late Late Show, aby porozmawiać o filmie z gospodarzem Jamesem Cordenem.

Corden drażnił się z gośćmi, tweetując zdjęcia z Wilson i Choprą na kanapie podczas wywiadu. Opisując swoją postać w filmie, Wilson nazwała ją “cyniczną i zamkniętą na miłość”. Corden zapytał aktorkę o jej doświadczenie jako producenta tego projektu, na co Wilson odpowiedziała żartem na temat “profitów”, zanim odpowiedziała poważnie. “Muszę obsadzić wielu wspaniałych ludzi, takich jak Priyanka” – powiedziała.

Jej koleżanka z planu opowiedziała o zaangażowaniu, jakie Rebel wnosi w każdą produkcję. “Cały czas była na planie, była zaangażowana we wszystko. To niesamowite widzieć kobietę, która przejmuje kontrolę nad własnym losem.” Dodatkowo w telewizji produkcje Wilson obejmują również półgodzinną komedię Super Fun Night. Pod koniec wywiadu aktorzy grali w gry karciane z muzykiem Justinem Flomem.

Amerykańska premiera filmu będzie miała miejsce już jutro, natomiast w Polsce filmu możecie szukać od 28 lutego. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X