fbpx


Występy na żywo podczas gali rozdania nagród to czas, w którym artyści mogą błyszczeć i zaprezentować swoje umiejętności na scenie. Są także okazją, by zachwycać fanów będących w domu przed ekranami telewizorów. Wszystkich wybranych przez nas artystów na scenie łączyły dwa aspekty: rozkręcili imprezę oraz następnego dnia wszyscy o nich mówili!

Taylor Swift – “I Did Something Bad” podczas American Music Awards 2018.

Swift otworzyła AMA z ognistym i ostrym występem do “I Did Something Bad”. Od wspaniałych tancerzy i dym na scenie, po gigantycznego węża, który unosił się nad sceną. To zapewniło jej naprawdę wielkie widowisko!

Cardi B, Bad Bunny i J. Balvin – “I Like It” także podczas AMA 2018.

To trio miało jedne z najfajniejszych występów w tym roku. Zespół grał na żywo, a żywe kolory kostiumów i elektryzujące tańce rozświetliły scenę. Cardi jednak ukradła show swoimi energicznymi ruchami i przejażdżką rowerową po scenie. Jeśli ktoś jeszcze nie widział, to koniecznie musi nadrobić!

Ariana Grande – “God is a Woman” – Video Music Awards 2018.

Głos Grande w tej piosence był tak niesamowity, że ludzie myśleli, że może być to playback! Wyobrażając sobie kultową “Ostatnią wieczerzę” Leonarda da Vinci jako kobietę, gwiazda pop śpiewała i tańczyła na scenie, pokazując jej niewiarygodny zasięg wokalny. Piosenkarka nawet wyciągnęła swoją matkę i babcię na scenę, by pokazać na koniec kobiecą solidarność.

Jennifer Lopez – “Medley” – Video Music Awards 2018.

Lopez została uhonorowana nagrodą Video Vanguard Award za pracę nad muzyką i filmem podczas tegorocznej gali. 49-letnia gwiazda wykonała mieszankę swoich przebojów, w tym “Waiting for Tonight”, “Get on the Floor” i “Love Do not Cost a Thing”, podczas których występowały wielokrotne zmiany kostiumów i wysokoenergetyczne numery taneczne. Dotknęły one niemal każdej części jej kariery i udowodniły, że Jenny From the Block wciąż je ma!

Kesha – “Praying” – Grammy 2018.

Występ Keshy jest jednym z najlepszych w 2018 roku. Ubrana na biało i połączona z innymi wokalistkami, w tym Cyndi Lauper, Camilą Cabello, Julią Michaels, Andrą Day i Bebe Rexha, stanęła przeciw napaści seksualnej. Śpiewając z surowymi emocjami, Kesha wzbudziła wiele łez, gdy dzieliła się swoją prawdą i mocnym przesłaniem o przebaczeniu i sile.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X