fbpx


Gwiazdor takich hitów, jak Bohemian Rapsody czy Mr. Robot potwierdził, że ma dziewczynę! Kim jest wybranka uwielbianego na całym świecie aktora?

Rami Malek podbił serca wielu osób najpierw w serialu Mr. Robot, jako skryty w sobie programista, a ostatnio jako gwiazda muzyki, czyli Freddie Mercury w filmie Bohemian Rapsody. Na planie tej właśnie produkcji poznał swoją dziewczynę!

Rami Malek i Lucy Boynton w Bohemian Rapsody odgrywali parę – aktorka wcieliła się w rolę wielkiej miłości i muzy Freddiego Mercury’ego, czyli Mary Austin. Kiedy zaś muzyk sam ze sobą pogodził się co do swojej orientacji, Mary została jego dobrą przyjaciółką.

Fot. Getty Images

W prawdziwym życiu odtwórców tych ról historia potoczyła się zupełnie inaczej! Rami i Lucy zostali parą!

Długo zachowywali pozory, jednak na festiwalu w Palm Springs, podczas odbierania nagrody za najlepszą przełomową rolę, Rami w swojej przemowie wspomniał, że Lucy jest jego powiernikiem i miłością. Czy teraz ich związek rozkwitnie? 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X