fbpx


Wyobraźcie sobie, że teledysk do “Radioactive” Imagine Dragons osiągnęły miliard wyświetleń na YouTube. To oznacza, że po raz drugi zespół osiągnął kamień milowy, podążając za klipem do “Thunder”.

Zespół powstał w 2008 roku w Las Vegas. Aktualnymi członkami są: Ben McKee, Dan Reynolds, Daniel Wayne Sermon i Daniel Platzman. Imagine Dragons wzdali ju cztery płyty, a piosenka “Radioactive” pochodzi z albumu Night Visions. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

new song tomorrow

Post udostępniony przez Imagine Dragons (@imaginedragons)

Wydany w 2012 roku teledysk opowiada o ringu ze zwierzętami, a całość kończy się uwolnieniem zespołu zza krat. Teledysk do singla został wyreżyserowany przez Syndrome, a pierwszy raz pojawił się w telewizji 10 grudnia 2012 roku. W wideo występują Lou Diamond Phillips oraz Alexandra Daddario.

Na dany moment teledysk ma 1 001 336 808 wyświetleń i zbierał wyświetlenia przez prawie 7 lat. Zdecydowanie lepszy wyniki grupa osiągnęła w przypadku teledysku do piosenki “Thunder”, który w rok zdobył już 1 085 531 999 wyświetleń.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X