fbpx


Quebonafide i Natalia Szroeder to jedna z gorętszych par polskiego show biznesu. Przed nimi pierwszy Sylwester jako para, jednak… nie będą spędzać go wspólnie? Czyżby w ich związku nadszedł kryzys?

Sylwester to jedno z wydarzeń, które każdy z nas chce spędzić w gronie najbliższych – to także świetna okazja, aby być ze swoją drugą połówką! W wielu polskich miastach będą odbywać się huczne imprezy z udziałem wielu gwiazd i trzeba przyznać, że jest w czym wybierać.

Sprawy komplikują się, kiedy to obie osoby w związku są gwiazdami – zdarza się tak, że występują w innych miastach. Nie inaczej ma się sprawa z Quebonafide i Natalią Szroeder!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

duma za plecami 🌻

Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że para przechodzi pierwszy poważny kryzys – w końcu Sylwestra zazwyczaj spędza się wspólnie. Wszystko jednak jasne – oboje występują w innych miastach! Quebo zaszczyci swoją obecnością Kraków, zaś Natalia zaśpiewa w Zakopanem. Myślicie, że parze uda się spędzić choć chwilę wspólnie? W końcu te dwa miasta nie są od siebie oddalone aż tak bardzo… 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X