fbpx


Charlie Puth zatrzymał się na chwilę, aby porozmawiać z Keithem Caulfieldem z Billboardu na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród Grammy w 2019 roku. Opowiedział o nominacjach do Grammy oraz o tym, że zainspirował swoich fanów do wzięcia udziału w muzyce i co dalej z jego karierą.

Puth, który był nominowany w kilku kategoriach do nagród Grammy, w tym najlepszy album dla swojego krążka Voicenotes został zapytany, jak to jest być nominowanym w tak wyjątkowej kategorii. “Myślę, że to niecodzienne i fajne” – odpowiedział. “Myślę, że David Bowie i Prince mieli tę nominację na samym końcu. Dobre miejsce, w którym inni dobrzy też byli. Berklee College of Music z pewnością jest szczęśliwy. Cieszę się i czuje podekscytowanie. Będę bardzo niepocieszony, gdy potwierdzą, że płyta została źle zmiksowana. Spędziłem nad nią mnóstwo czasu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

thank you @recordingacademy @clivejdavis @prada

Post udostępniony przez Charlie Puth (@charlieputh)

Następnie Caulfield przywołuje fakt, że widział fanów Putha, którzy niedawno zdecydowali się nauczyć grać na pianinie ze względu na wokalistę. Zapytany, jak to jest wiedzieć, że ma taki wielki wpływ na swoich słuchaczy, Puth odpowiada: “Nigdy nie myślałem, że nastanie taki dzień, w którym będę w interakcji z milionami ludzi naraz… Jestem okropnym nauczycielem fortepianu. Nie pytaj mnie o lekcje! Ale cieszę się, że fani grają.”

Na koniec, Puth spytany o jego ostatni tweet, w którym zadeklarował, że niedługo nastąpi dla niego kolejny “rozdział”. Zapytany, co to znaczy, Puth odpowiada: “Tak długo mówiono mi, że nie robię swoich rzeczy i że muzyka brzmi w dziwny sposób, muszę dalej nosić moje dziwaczne włosy w określony sposób. W końcu, po trzech latach wykonywania poleceń innych ludzi, robię to, co chcę” – kontynuuje. “I Voicenotes był początkiem mojego rodzaju buntu, jak sądzę, przeciw temu… ta muzyka będzie bardzo, bardzo w 100 procentach mnie.”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X