fbpx


Kolejną gwiazdą Young Stars Festival 2019 jest młoda, piękna i uzdolniona Kaja Jabłońska, jedna ze zwyciężczyń konkursu #WAYTOYOUNGSTARS! Jeszcze rok temu jako uczestnik konkursu, w wielkim stresie o wyniki, a w tym roku już jako nowa, młoda gwiazda! Tak podziwiamy piękny progres naszych młodych artystów!

Piękny głos, świetny singiel i co krok nowe produkcje coverów, które z nagrania na nagranie są coraz lepsze! Fani są pełni podziwu, uwielbiają Jej głos, a teraz będą mogli ją zobaczyć na żywo! Kaja Jabłońska kolejną pewną gwiazdą #YSF2019 🙂

Przypominamy, że istnieje wydarzenie na Facebook’u, do którego wszystkich zapraszamy! Link do wydarzenia -> YOUNG STARS FESTIVAL 2019!

Bilety będą dostępne już 22 marca, do tego czasu poznacie wszystkie gwiazdy i ceny biletów. Bilety zakupicie na stronie empikbilety.pl oraz we wszystkich salonach Empik! Samo wydarzenie odbędzie się na koniec wakacji, czyli 30 sierpnia! Torwar znowu wypełni się niesamowitymi emocjami i mamy nadzieję, że będziecie tego częścią!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X