fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Dreamcatcher czyli zespół wykonujący k-pop może odchodzi od swojej serii o koszmarach, ale wciąż tworzy magiczny świat snów w teledyskach. Tak też było przy tworzeniu wideo do najnowszego singla “Deja Vu”.

Dynamiczny pop-rockowy utwór szybuje wraz z imponującym wokalem siedmiu członkiń Dreamcatcher, gdy łagodniejsze zwrotki obracają się wokół mocnego refrenu, pełnego energii i dramatycznych, nasyconych metalem instrumentów.

“Deja Vu” to współpraca Dreamcatcher z grą mobilną King’s Raid, która została wydana w podobnej tematyce na pięciościeżkowej EPce “Raid of Dream”. Odpowiednio w teledysku do nowego singla członkinie grupy zostały przetransportowane do zamku, gdzie nieustannie walczą ze sobą w czymś, co wygląda jak seria zdrad na szczycie tronu, jak coś wprost z “Gry o tron” lub innego świata fantasy. Sceny taneczne są przeplatane przez fabułę z imponującą choreografią podkreśloną przez elegancko płynące białe stroje i czarne kurtki.

Od momentu powstania w 2017 roku Dreamcatcher szybko stał się ulubieńcem fanów w świecie k-pop, zdobywając reputację dzięki wyraźnej muzyce inspirowanej rockiem i fantastycznym koncepcjom wizualnym. Z biegiem lat grupa dziewcząt nagrała cztery EP-ki.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X