fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Konkurs Piosenki Eurowizji to wydarzenie, które kiedyś cieszyło się dużym poważaniem, a każdy artysta chciał zabłysnąć  na scenie. Później jej ranga trochę spadła, a ludzie zaczęli postrzegać konkurs jako kiczowaty i tandetny. Od kilku lat ponownie wzrasta zainteresowanie tym wydarzeniem, a Netflix podjął decyzję o nagraniu filmu na ten temat!

Nowy film, który ma być komedią, będzie nosić tytuł “Eurovision”. Twórcy będą nawiązywać do międzynarodowego konkursu, w którym reprezentanci różnych państw (bo już nie tylko Europy) rywalizują o główną nagrodę i zorganizowanie kolejnego konkursu w swoim kraju. 

Źródło: eyrovision.tv

Angaż w filmie dostali: Pierce Brossman, Will Ferrell i Rachel McAdams. Gównymi bohaterami będą Lars Erickssong i Sigrit Ericksdottir – muzycy z Islandii, którzy bardzo chcą odnieść sukces. Wiadomo, że Brossman zagra Ericka Erickssonga, czyli najprzystojniejszego mieszkańca Islandii i ojca Larsa.

Źródło: Twitter

Całość powstaje dla Netflixa, więc to także tam będziecie mogli obejrzeć film. Reżyserem obrazu został David Dobkin.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X