fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Nie od dziś wiadomo, że jeśli jakiś tytuł się sprzedaje i jest popularny, to na pewno doczeka się kolejnych części. Zwykle chodzi przede wszystkim o to, by jak najwięcej wyciągnąć z jednego tytułu i modyfikować go tak długo, jak to możliwe. Wytwórnia Disney cały czas pamięta o swoich dwóch nowych nabytkach i rozważa nakręcenie kolejnych tytułów z serii!

Na pewno pamiętacie, jak wiele razy wspominaliśmy o tym, że Disney stał się jedną z najważniejszych wytwórni filmowych na świecie, gdy do jego imperium dołączono 21st Century Fox i wszystkie do niej należące tytuły. W ten sposób zagarnęli oni także wiele podwytwórni Foxa, w tym m.in. Blue Sky Studios.

To właśnie ta wytwórnia odpowiadała za stworzenie “Epoki Lodowcowej” czy “Rio”, a skoro Disney ma teraz do nich dostęp, to rozważa stworzenie kolejnych części. Jednak możemy Was uspokoić. To nie będą kolejne części przygód bohaterów, a spin-offy, czyli filmy osadzone w tym samym świecie i możliwe, że z wybranymi bohaterami, ale nie będą to bezpośrednie kontynuacje znanych historii.

Foto: mat. pras. Disney

W przypadku “Epoki Lodowcowej” swój film miałby otrzymać Buck, czyli ten, który zaprowadził głównych bohaterów do dinozaurów. Natomiast informacje dotyczące “Rio” wskazują, że w nowym filmie głównymi postaciami byliby Nico i Pedro. Czy plany się potwierdzą? Na razie nic więcej nie wiadomo, ale trzymamy kciuki!

Foto: mat. pras. Disney

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X