fbpx


Niedawno wypuszczony hit Netflixa – “Do wszystkich chłopców, których kochałam” prawdopodobnie doczeka się kontynuacji! Film przyciągnął przed laptopy wielu fanów, zatem nikogo nie powinien dziwić fakt, że wytwórnia myśli nad stworzeniem kolejnej części. Film opowiada historię Lary Jean, której sekretne listy miłosne przypadkiem trafiają do pięciu chłopaków, którzy wpadli jej w oko. 

Fani “To All The Boys I’ve Loved Before” na pewno nie mogą się doczekać kontynuacji. Przeczytajcie zatem, co tym razem może przydarzyć się bohaterom. Lara Jean Covey (Lana Condor) i Peter Kavinsky (Noah Centineo) mogą się ponownie zobaczyć na ekranach laptopów w niedalekiej przyszłości. Według The Hollywood Reporter sequel filmu jest jednym z pierwszych filmów omawianych w ramach najnowszej współpracy pomiędzy Paramount Pictures i Netflixem.

Foto: mat. pras. “To All The Boys I’ve Loved Before” / Netflix

Reżyserka Susan Johnson, która wcześniej komentowała powstanie potencjalnego sequela, zdaje się również myśleć w ten sposób. “Związki są trudne do nawigowania, a oni odkryją, co kolejna osoba może wnieść w postać Johna Ambrose McClarena” – powiedziała do ET w sierpniu. “Tak bardzo zainwestowaliśmy w Petera i Larę, że ich zmagania staną się bardzo trudne, ale także jest to coś, z czym każdy się zetknął. Pojawia się kolejna twarz i mówisz: »Och, ten koleś też jest naprawdę miły. Co mam robić?«”

Poza tym jest mnóstwo materiałów źródłowych, z których można skorzystać, tworząc nowe filmy, biorąc pod uwagę fakt, że Jenny Han napisała trylogię o historii Lary Jean, w tym “P.S. I Still Love You” oraz “Always and Forever, Lara Jean”. Jeśli chodzi o gwiazdy pierwszego filmu, są one zainteresowane, by powrócić na ekrany w kolejnych częściach. Zaledwie kilka dni temu Lana Condor wypowiedziała się na temat kontynuacji podczas Vulture Festival. Jak to ujęła: “Cała obsada chciałaby to zrobić”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X