fbpx


Uwaga, Upper East Siders! Zagraniczne media donoszą, że uwielbiany przez wiele osób serial opowiadający o życiu na Manhattanie – Plotkara – może powrócić na ekrany! Wskazuje na to ostatnia wypowiedź prezesa kanału CW, Marka Pedowitza. Czy ponownie przeżyjemy przygody z Sereną van der Woodsen i Blair Waldorf?

Jak podają amerykańskie media, zobaczymy reboot Plotkary – ponoć trwają już prace nad nowymi odcinkami. Mimo tego, że Gossip Girl było serialem skierowanym głównie do młodzieży, oglądali go prawie wszyscy! Z zapartym tchem śledziliśmy losy i intrygi na Górnym Manthattanie 🙂 Do dnia dzisiejszego styl Sereny van der Woodsen i Blair Waldorf jest przedstawiany jako wart śledzenia. Wiele fanów serialu marzyło o tym, aby zobaczyć kolejne odcinki z ulubionymi aktorami – ich życzenie może się spełnić!

Amerykańskie serwisy donoszą, że trwają aktualnie rozmowy o wznowieniu Plotkary. Szef stacji CW, czyli kanału, na którym zadebiutował serial, zdradził ostatnio, że “Trwają wstępne dyskusje, ale ciężko stwierdzić, na jakim są etapie. Wiele zależy od Warner Bros. oraz Josha Schwartza i Stephanie Savage.”.

Nie jest powiedziane, jak wyglądałby reboot Plotkary. Czy byłaby to kontynuacja znanej nam historii, czy wprowadzenie nowych postaci – tak czy siak, jako fani Gossip Girl nie możemy doczekać się na kolejne informacje! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X