fbpx


Mamy informację, która uszczęśliwi niejednego fana Dawida Kwiatkowskiego! Na Instagramie Remigiusza Remo Łupickiego, pojawiło się kilka szczegółów dotyczących filmu dokumentalnego właśnie o Dawidzie Kwiatkowskim. Chcielibyście zobaczyć taki film? 

Andras Szilagyi /MWMedia

Wielu fanów oddałoby naprawdę wiele żeby poznać choć bliżej swojego ulubionego artystę. Wszyscy fani Dawida Kwiatkowskiego będą mieli wkrótce taką możliwość, dzięki filmowi dokumentalnemu, który razem kręcą.

Dziś nagrywki do dokumentalnego filmu o @kwiatkowsky ?? Będzie ? #prawdziwahistoria

Post udostępniony przez Remo ? (@remikmymusic)

 Remo na swoim Instastory podkreślił dodatkowo, że ten film będzie o prawdziwych emocjach Dawida Kwiatkowskiego, co już jakiś czas temu, na swoim Facebooku potwierdził sam zainteresowany:

W tym roku kończymy prace nad filmem dokumentalnym. Dokument o mnie, moim życiu, dorastaniu, pracy, znajomych, wszystkim. Przez ostatnie 4 lata moje życie jest filmowane praktycznie 24/7, mamy setki nagranych godzin, tysiące zdjęć i dziesiątki historii. Pora to złożyć w całość. To będzie bardzo osobisty film. Odkrywający wiele i pozwalający pokazać to, co do tej pory widziało niewiele osób – moje prywatne życie

Film powstanie w tym roku i będzie do zobaczenia w kinie oraz Internecie, jesteście ciekawi, co dla Was szykuje muzyk?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X