fbpx


Mnóstwo znaków zapytania odnośnie ślubu Justina i Hailey! Istnieją przypuszczenia, że pani Baldwin jest już… panią Bieber!  Jak zapewnia anonimowe źródło, są już małżeństwem, ale czy to prawda? Sprawdzamy!

A jednak! Dopiero co zastanawialiśmy się nad tym, kiedy Hailey Baldwin i Justin Bieber się pobiorą – miało to nastąpić w czasie nie krótszym niż 60 dni od odebrania licencji małżeństwa, którą zakochani mieli właśnie otrzymać w urzędzie. Pojawiły się jednak plotki, że małżeństwo… zostało już zawarte!

Harpers Bazaar

Jak donosił portal E! News, para miała być już po ślubie. Hailey i Justin przybyli do urzędu wczoraj o godzinie 16:00 i jak stwierdziło anonimowe źródło, wyszli stamtąd jako małżeństwo! Chociaż świadkowie twierdzili co innego, to para miała najzwyczajniej w świecie nie chciała się przyznawać do tego, co zrobili! Ile w tym jednak prawdy? Jak się okazuje, może być jej niewiele!

Fox News

Nikomu nie powiedzieli, że to robią – dowiadywialiśmy się od anonimowego świadka. – Zamierzają też zorganizować osobną ceremonię poza krajem dla kilku osób z rodziny. Sama Hailey zaprzeczyła jednak tym rewelacjom w swoim Tweecie: Wiem skąd biorą się te spekulacje, ale nie jestem jeszcze mężatką! Co dziwne, Hailey usunęła szybko wiadomość ze swojego Twittera. Czy oznacza to, że na ślubne dzwony faktycznie musimy jeszcze poczekać, czy Hailey po prostu próbuje odsunąć uwagę od ślubu, który faktycznie się odbył?

I understand where the speculation is coming from, but I’m not married yet!

— Hailey Baldwin (@haileybaldwin) September 14, 2018

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X