fbpx


Znamy zwyciężczynię Eurowizji Junior 2018! Jest nią Roksana Węgiel! To właśnie Polka okazała się najlepsza podczas tegorocznej edycji konkursu.

Konkurs Eurowizji Junior organizowany jest od 2003 roku i mogą brać w nim udział uczestnicy w wieku od 9 do 15 lat. Podczas Eurowizji Junior 2018 Polskę reprezentowała Roksana Węgiel z utworem “Anyone I want to be”. Walka była wyjątkowo zacięta, ale to własnie Polka wygrała w głosowaniu widzów! O wygranej Roksany Węgiel zadecydowały głosy widzów, którzy przyznali Polsce najwięcej punktów w głosowaniu online.

Roksana Węgiel ma 14 lat i pochodzi z Jasła. Rozpoznawalność przyniosło jej uczestnictwo w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids. Wygrana Eurowizji Junior 2018 z pewnością pomoże jej karierze nabrać tempa. Gratulujemy!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X