fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Za nami Young Stars on Tour 2018! Sześć niesamowitych koncertów, podczas których mogliście się bawić z takimi gwiazdami jak: Kaja Jabłońska, Sylwia Lipka czy Artur Sikorski. Jeśli lubicie klubowe koncerty, ale chcielibyście poczuć atmosferę festiwalu i mieć swojego idola na wyciągnięcie ręki, to tegoroczna edycja na pewno musiała Wam przypaść do gustu! 

Przypomnijmy, że Young Stars on Tour to podprojekt Young Stars mający na celu promowanie wschodzących młodzieżowych artystów, którym zawsze towarzyszą znane już i lubiane gwiazdy.

Podczas koncertów nie zawiedliście, a kluby były wypełnione po brzegi! Artyści także postarali się, by było to dla Was niezapomniane wydarzenie. W końcu Young Stars on Tour pojawia się tylko raz w roku. Jak wypadła tegoroczna edycja? Po Waszych reakcjach możemy stwierdzić, że świetnie się bawiliście tańcząc i śpiewając z ulubionymi artystami. 

Trasa rozpoczęła się piątego grudnia w Krakowie, gdzie w klubie Kwadrat na początku zagrały zwyciężczynie konkursu #waytotoyoungstars – Kaja Jabłońska, Olivia Klinke i Agata Gładysz. Później na scenie mogliście usłyszeć: Sylwię Lipkę, Dominikę Sozańską, Artura Sikorskiego, Bartka Kaszubę, Tilly Devries oraz Iggi Kelly. Później artyści odwiedzili: Wrocław,  Katowice, Gdańsk, Warszawa i Poznań.

W trakcie ostatniego koncertu artyści zebrali się i wspólnie wyśpiewali niespodziankę! Koniecznie obejrzyjcie filmik! 

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X