fbpx


Sylwia Lipka promuje obecnie swój nowy krążek “Fala/Wave” i zaskakuje swoimi stylizacjami podczas trasy koncertowej “Na Fali”.

Wokalistka znana dotychczas ze stylizacji, w których dominowały tiulowe spódnice, romantyczne sukienki i winylowe kurtki, pokazuje swoje drugie oblicze. Stylizacjami Sylwii zajmuje się tym razem profesjonalna stylistka – Marta Winiczenko, która dba o każdy szczegół ubioru zarówno piosenkarki jak i towarzyszących jej na scenie tancerek.

Co tym razem jest znakiem rozpoznawczym Sylwii? Szerokie spodnie typu cullot, cekiny oraz odkrywające ramiona topy. A co z kolorami? Króluje czarny, czerwony oraz srebrny i biały. Outfity Sylwii oraz jej tancerek zawsze mają wspólne elementy – np. czerwona góra lub czarny dół. Dla Marty, stylistki Sylwii, ważne było, aby stylizacje wyglądały efektownie podczas wykonywanej na scenie choreografii a jednocześnie nie krępowały ruchów i by nie byly nazbyt oczywiste. 

A Wy co sądzicie o stylizacjach Sylwii? Lubicie ją w nowym wydaniu?

 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X