fbpx


Thank U, Next okazało się absolutnym hitem i w niespełna dobę miał 47 milionów wyświetleń. Za taki sukces należy się nagroda – Ariana postawiła na Disneyland.

Sam zespół Youtube poinformował na Twitterze, że w chwili publikacji klip do Thank U, Next pobił wszelkie rekordy – ilość wyświetleń była tak duża, że dodawanie komentarzy było opóźnione. Przy tak ogromnym sukcesie każdy zasługuje na chwilę odpoczynku, a Ariana wybrała się do Disneylandu.

25-letnia artystka w piątkowy wieczór wraz z mamą i kilkorgiem przyjaciół udali się do najszczęśliwszego miejsca na Ziemi, jakim jest ten znany park rozrywki. Grande postawiła na wygodę i komfort, wybrała bowiem bluzę, kurtkę z kapturem i legginsy. W końcu Disneyland to miejsce zabawy! Razem z grupą odwiedzili wiele atrakcji parku, w tym kolejki górskie Big Thunder Mountain, Matterhorn Bobsleds i Space Mountain.

Snorlax/Marksman / MEGA

Po tak ciężkiej pracy i ogromnym sukcesie, jaki odniosło video do Thank U, Next Arianie należało się trochę rozrywki i relaksu – nie ma na to lepszego sposobu, niż wybranie się do Disneylandu z bliskimi osobami! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X