fbpx


P!nk pojawiła się w The Ellen DeGeneres Show w środę, gdzi ogłosiła, że nowy singiel i płyta pojawią się bardzo niedługo. Ostatni krążek od piosenkarki był zatytułowany “Beautiful Trauma” i pojawił się w 2017 roku.

Singiel zatytułowany “Walk Me Home” zostanie wydany 22 lutego, a fani mogą spodziewać się nowego albumu “Hurts to Be Human” już w kwietniu.

Po delikatnym popchnięciu przez gospodarza talk show P!nk nawet zgodziła się zaimprowizować fragment nowej piosenki, wypowiadając słowa: “Odprowadź mnie do domu w środku nocy” / Nie mogę być sama z tym wszystkim w moim umyśle / powiedz, że zostaniesz ze mną tej nocy / Ponieważ na zewnątrz dzieje się tak dużo zła”. Oczywiście widzowi mogli to usłyszeć w formie a capella.

Gwiazda pop, która niedawno otrzymała gwiazdę w Hollywood Walk of Fame, ujawniła również podczas wywiadu, że jest gotowa nakręcić teledysk do “Walk Me Home” w przyszłym tygodniu z Michaelem Gracey – reżyserem “The Greatest Showman”. Współpraca jest szczególnie ważna, biorąc pod uwagę fakt, że P!nk nagrała utwór “A Million Dreams” do albumu “Greatest Showman: Reimagined”.

“Hurts to Be Human” będzie ósmym albumem studyjnym P!nk oraz kontynuacją nominowanej do nagrody Grammy płyty “Beautiful Trauma”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X