fbpx


Zastanawialiście się kiedyś jak brzmiałyby piosenki gdyby nie podkładano w nich muzyki? Na YouTubie znajdziecie pełno przeróbek i parodii przeróżnych utworów. Jeden kanał zainteresował Nas jednak tak bardzo, że postanowiliśmy podzielić się z Wami odrobiną dobrego humoru!Kanał Without Music prowadzą Erik i Eline, którzy zebrali już prawie dwa miliony subskrypcji, dlatego bardzo możliwe, że wcześniej zdarzyło Wam się obejrzeć któryś z ich filmów. A może jesteście na bieżąco?
Jak sama nazwa wskazuje, Without Music to po prostu teledyski bez muzyki, w których właściciele kanału podkładają inne głosy i wychodzi z tego coś… naprawdę komicznego. 😉 Wybraliśmy dla Was kilka znanych kawałków, które możecie obejrzeć pod linkami! Jeżeli zakochaliście się w najnowszej “Señoricie” od Shawna Mendesa i Camili Cabello, koniecznie zobaczcie wersję od Without Music. Jest też Billie Eilish skacząca w swoim “bad guy” i BTS tańczący do “Boy With Luv”… Miłego słuchania!


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X