fbpx


Coraz częściej światowej sławy gwiazdy w swoich trasach koncertowych uwzględniają przyjazd do Polski. Ostatnio w Warszawie zagrał zespół Kodaline, a Wy już teraz możecie zacząć przygotowywać się na przyszły rok. Na wiosnę do Krakowa zawita Enrique Iglesias, a wakacje umili Wam w Warszawie P!nk!

Przyszły rok, jeśli chodzi o koncerty, zapowiada się naprawdę obiecująco! Już w styczniu do naszego kraju zawitają Alvaro Soler i Tom Odell. To jednak nie koniec dobrych informacji, bo do grona artystów dzisiaj dołączyli Enrique Iglesias oraz P!nk.

Hiszpański piosenkarz ubiegł swoją agencję i jeszcze przed nią opublikował na swoim profilu na Fabebooku informację o tym, że 7 maja 2019 roku pojawi się na Tauron Arenie w Krakowie. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już jutro o godzinie 10:00, a najszybsi fani będą mogli skorzystać z obowiązujących zniżek, które mogą wynosić nawet 25 zł! Jeśli nie załapiecie się na przedsprzedaż, to kolejne bilety będziecie mogli zamówić już w czwartek (18 października). Na razie nie znamy cen biletów, ale ich sprzedaż będzie prowadzona na stronie eventim.pl.

P!nk ze swoim show P!NK’s Beautiful Trauma World Tour odwiedziła już Amerykę, Australię oraz Nową Zelandię. 20 lipca 2019 roku artystka zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Sprzedaż biletów w cenie 220 zł rozpocznie się w poniedziałek (22 października) o godzinie 10:00 na stronie LiveNation.pl. Organizatorzy przygotowali także przedsprzedaż dla fanów, która zostanie otwarta jutro o 09:00. Podczas występów P!nk wspierać będą Vance Joy i KidCutUp.

Na czyj koncert chcielibyście się wybrać najbardziej?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X