fbpx


Zanim świat poznał Gerarda Waya jako głos zespołu My Chemical Romance, był on oddany komiksowi. Twórca i gwiazda rocka wrócił do komiksów po tym, jak zrobił sobie przerwę od muzyki po swoim solowym albumie z 2014 roku – Hesitant Alien. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun serialu “The Umbrella Academy”, który powstaje na podstawie komiksu Gerarda! 

“The Umbrella Academy” to seria komiksów stworzona i napisana przez Waya. Otrzyma ona streaming dzięki świeżej adaptacji Netflixa, a pierwszy zwiastun właśnie się pojawił w Internecie. Historia rozgrywa się w 1989 roku, gdzie grupa nastolatków ze specjalnymi mocami dorasta w jednej wielodzietnej ekipie super-ludzkiej rodziny po tym, jak zostali adoptowani jako niemowlęta przez tajemniczego dżentelmena Sir Reginalda Hargreevesa (granego przez Colma Feore), który chce ich przygotować do misji uratowania świata.

Foto; mat. pras. “the Umbrella Academy” / Netflix

Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. Więzi rodzinne słabną, a każdy z nastolatków idzie we własną stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. 

Serial trafi do Netflixa 15 lutego 2019 roku. Pierwszy sezon ma liczyć 10 odcinków. W serialu zobaczycie m.in.: Ellen Page, Roberta Sheehana czy Mary J. Blige. 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X