fbpx


Mnóstwo wzruszeń, emocji i oczywiście najlepszej muzyki mogliśmy doświadczyć wczoraj, gdy Bartek Kaszuba zagrał swój pierwszy solowy koncert, podczas otwarcia trasy MY on tour! Dopiero pierwszy koncert za Nami, a już nie możemy się doczekać kolejnych! Tak samo twierdzili fani, których pytaliśmy o zdanie podczas wydarzenia! 🙂

Fani zresztą nie przebierali w środkach i od razu bardzo gorąco przywitali Bartka Kaszubę. Pojawili się nawet na scenie, żeby powiedzieć parę ciepłych słów i wręczyć prezenty. Na scenie zresztą pojawili się nie tylko fani, ale i bardzo znana Wam gwiazda Young Stars – Sylwia Lipka. Dziękowała fanom za przybycie na pierwszy solowy koncert Bartka, mówiła że jest z Niego dumna i bardzo się cieszy, że tak dużo osób jest razem z Nim, żeby go wspierać! Kilka słów od Sylwii możecie zobaczyć jeszcze na InstaStory naszego profilu @youngstars_official.

Nie możemy również zapomnieć o świetnym supporcie Bartka, którym była Kaja Jabłońska – jedna z najmłodszych gwiazd Young Stars. Kaja również dała świetny koncert, fani śpiewali i rozgrzewali się przed samym koncertem Bartka.

Koncert udał się w 100%, fani zachwyceni i rozgrzani do czerwoności. Nikt nie krył wzruszeń i łez, gdy koncert dobiegł końca, jednak do końca trasy jeszcze długa droga! Jeśli chcecie przeżyć jeszcze raz tyle emocji – szukajcie kolejnych koncertów Bartka w innych miastach! Zobaczcie kilka zdjęć, które udało nam się dla Was przemycić już dzisiaj!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X