fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

“Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” znalazły się na szczycie box-office z 25,7 miliona dolarów na koncie. Same piątkowe zarobki wyniosły ponad 9 milionów dolarów! Film przyciąga do kina ogromne rzesze fanów, jednak już teraz pojawiają się spekulacje na temat tego, co będziecie mogli zobaczyć w następnej odsłonie przygód Newta Scamandera. Premiera 3 części zaplanowana jest na 20 listopada 2019 roku!

J.K. Rowling stworzyła wiele nowych wątków, które mają zostać rozbudowane w kontynuacji “The Crimes of Grindelwald”. Najnowszy film napisany przez Rowling i wyreżyserowany przez Davida Yatesa obiecuje powstanie jeszcze trzech kolejnych części, w których między innymi pojawić się ma objawienie o prawdziwej tożsamości Credence’a Barebone’a. Autorka książek powiedziała wcześniej, że filmy będą opowiadać o latach od 1926 do 1945 roku. Ta końcowa data jest znacząca nie tylko dlatego, że jest to rok zakończenia II wojny światowej, ale oznacza także porażkę Grindelwalda pokonanego przez Dumbledore’a w jego twierdzy Nurmengard w Austrii.

Foto: mat. pras. “Fantastic Beasts The Crimes Ff Grindelwald” / Warner Bros.

Trzecią część Fantastycznych zwierząt tworzy wiele wątków, które należy śledzić. Koniec filmu pokazuje dwie tykające bomby zegarowe, które z pewnością będą główną siłą napędową kolejnych filmów. Pierwszym z nich jest wisiorek zawierający krew Grindelwalda i Dumbledore’a ukradzioną z kamizelki Grindelwalda przez jednego z Nifflera należącego do Newta Scamandera. Wymieszana krew utworzyła magiczny pakt, który obaj mężczyźni stworzyli, gdy byli młodsi, co uniemożliwia któremukolwiek czarodziejowi wyrządzić krzywdę drugiemu. Dumbledore nie jest w stanie poradzić sobie z Grindelwaldem w filmie i choć początkowo wierzyliśmy, że dzieje się tak z powodu ich romantycznego związku, który kiedyś ich łączył, okazało się, że to magia uniemożliwia Dumbledore’owi zmierzenie się z Grindelwaldem. Wydaje się, że zniszczenie tego wisiorka i znalezienie środków do tego będzie być w centrum następnego filmu.

Foto: mat. pras. “Fantastic Beasts The Crimes Ff Grindelwald” / Warner Bros.

Podczas gdy sojusznicy filmu przechodzą próbę odzyskania Dumbledore’a w walce, Grindelwald wspomagany przez telepatyczną Queenie zdobywa zaufanie Credence’a, ujawniając swoją prawdziwą tożsamość jako nieznanego brata Dumbledore’a, Aureliusza Dumbledore’a. Jak ustalono w poprzednich książkach i filmach Rowling, Dumbledore miał tylko dwoje rodzeństwa – młodszą siostrę Arianę, która zmarła młodo i tragicznie oraz młodszego brata Aberfortha, który później pomaga Harry’emu. Prawdopodobnie Ariana, podobnie jak Credence, była Obscurusem, a gniew, który zabił jej matkę, jest opisany jako podobny do tego, którym kieruje się Credence w filmie.

Foto: mat. pras. “Fantastic Beasts The Crimes Ff Grindelwald” / Warner Bros.

Godne uwagi jest również to, że Toby Regbo i Jamie Campbell Bower powracają do swoich ról z Insygniów Śmierci jako młodzi Dumbledore i Grindelwald, sugerując, że możemy zobaczyć więcej z poprzednich wcieleń tych walczących i początkowych poszukiwań władzy. Premiera kolejnej części filmu, czyli “Fantastic Beasts 3” zaplanowana jest na 20 listopada przyszłego roku.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X