fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Były członek “Saturday Night Live” John Mulaney pojawił się w sobotę z niespodziewanym występem w programie “Weekend Update” z Pete’em Davidsonem, a dwaj komicy szeroko rozmawiali o filmie Clinta Eastwooda “The Mule”.

Źródło: Youtube.com / SNL

Na samym początku Mulaney wyjaśnił, że on i Davidson spędzili razem dużo czasu, aby pokazać Davidsonowi, że “może mieć życie w komedii, która nie jest szalona oraz ​​trzeźwe życie domowe”. Do czego Davidson zażartował: “Po obserwacji życia Johna publicznie zagroziłem samobójstwem” – odnosząc się do niepokojącego postu na Instagramie, który napisał w grudniu, ale później usunął.

Kiedy Davidson powiedział, że był tutaj, aby porozmawiać o czymś bardzo ważnym dla niego, Colin Jost odgadł, że miał na myśli zdrowie psychiczne, ale tak naprawdę mieli rozmawiać o “The Mule”.

Mulaney i Davidson zaczęli żartować z filmu Eastwooda, nazywając go jednym z najwspanialszych oraz najdziwniejszych filmów, jakie kiedykolwiek widzieli. Rozmawiali o tym, jak absurdalne dla 90-letniego mężczyzny było prowadzenie pojazdów, przemycanie narkotyków i wchodzenie w wiele związków (Eastwood ma 88 lat). Współprowadzący żartował też, że pewnego dnia zagra w filmie “The Mule-any”, a Davidson nie był w stanie kontrolować śmiechu.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X